اراضی عباس آباد مرجع استارت آپ های گردشگری

اراضی عباس آباد مرجع استارت آپ های گردشگری

در توافق با همراه اول صورت گرفت؛

اراضی عباس آباد مرجع استارت آپ های گردشگری

 

مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد خبر داد: پارک فناوری اطلاعات در توافق با حمید فرهنگ مدیر عامل همراه اول (شرکت ارتباطات سیار ایران) به عنوان مرجع و پایگاه استارت آپ های حوزه گردشگری و فرهنگی می شود.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شرکت نوسازی عباس آباد، سید محمد حسین حجازی با اشاره به این خبر اظهار داشت: پس از بازدید حمید فرهنگ مدیر عامل همراه اول از عملیات عمرانی پارک فناوری اطلاعات و بستر مناسب این پارک برای فعالیت استارت آپ ها طی تفاهمی مقرر شد این پارک محلی برای حضور کسب و کارهای فناورانه موفق در حوزه گردشگری و فرهنگی شده و با نظارت سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران به فعالیت های حرفه ای بپردازند.

وی افزود: پارک فناوری اطلاعات در منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد (ضلع غربی بوستان نوروز) قرار گرفته و در حال حاضر عملیات عمرانی و ساخت ساختمان اصلی پارک در حال تکمیل است.

حجازی با تاکید بر اهمیت اجرای طرح استارت آپی در این منطقه گردشگری گفت: با توجه به اینکه ساختار اصلی منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد در زمره پارک های مفهومی است  و پارک فناوری اطلاعات و گنبد مینا در واقع منطقه علمی اراضی محسوب می شود بنابراین استقرار استارت آپ های گردشگری و فرهنگی می تواند به ظرفیت علمی مجموعه افزوده و پازل فناورانه آن نقطه تکمیل شود.

وی اظهار امیدواری کرد با اتمام این پروژه و راه اندازی فعالیت ها شهروندان ضمن استفاده از فضای گردشگری و نشاط موجود از توان علمی و فناورانه آن هم بهره لازم را ببرند.

print