در توافق با همراه اول صورت گرفت؛

اراضی عباس آباد مرجع استارت آپ های گردشگری

 

مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد خبر داد: پارک فناوری اطلاعات در توافق با حمید فرهنگ مدیر عامل همراه اول (شرکت ارتباطات سیار ایران) به عنوان مرجع و پایگاه استارت آپ های حوزه گردشگری و فرهنگی می شود.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شرکت نوسازی عباس آباد، سید محمد حسین حجازی با اشاره به این خبر اظهار داشت: پس از بازدید حمید فرهنگ مدیر عامل همراه اول از عملیات عمرانی پارک فناوری اطلاعات و بستر مناسب این پارک برای فعالیت استارت آپ ها طی تفاهمی مقرر شد این پارک محلی برای حضور کسب و کارهای فناورانه موفق در حوزه گردشگری و فرهنگی شده و با نظارت سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران به فعالیت های حرفه ای بپردازند.

وی افزود: پارک فناوری اطلاعات در منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد (ضلع غربی بوستان نوروز) قرار گرفته و در حال حاضر عملیات عمرانی و ساخت ساختمان اصلی پارک در حال تکمیل است.

حجازی با تاکید بر اهمیت اجرای طرح استارت آپی در این منطقه گردشگری گفت: با توجه به اینکه ساختار اصلی منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد در زمره پارک های مفهومی است  و پارک فناوری اطلاعات و گنبد مینا در واقع منطقه علمی اراضی محسوب می شود بنابراین استقرار استارت آپ های گردشگری و فرهنگی می تواند به ظرفیت علمی مجموعه افزوده و پازل فناورانه آن نقطه تکمیل شود.

وی اظهار امیدواری کرد با اتمام این پروژه و راه اندازی فعالیت ها شهروندان ضمن استفاده از فضای گردشگری و نشاط موجود از توان علمی و فناورانه آن هم بهره لازم را ببرند.

print