باغ رمضان

باغ رمضان

مدیرعامل شرکت نوسازی اراضی عباس آباد خبر داد:

پل طبیعت و بوستان آب و آتش میزبان روزه داران در ماه رمضان

 

 مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد از پذیرایی 3 هزار روزه دار در بوستان آب و آتش، گنبد مینا و ورودی پل طبیعت در ماه مبارک رمضان با عنوان باغ رمضان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نوسازی عباس آباد، سید محمدحسین حجازی با اشاره به فعالیت های شبانه اراضی عباس آباد در ماه مبارک رمضان گفت: معتقدیم این منطقه نمونه خوبی برای اجرای پایلوت چنین طرحی در پایتخت خواهد بود.

وی با بیان اینکه در گذشته به زیرساخت های گردشگری اراضی عباس آباد کمتر پرداخته شده است، تصریح کرد: با شناسایی تیم‌های متعدد که در قالب خط سیر گردشگری در حال فعالیت هستند، از اول ماه رمضان شاهد شروع تازه ای در این منطقه بوده ایم.

مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد با اشاره به اینکه در 3 نقطه از اراضی عباس آباد افطاری ساده ای برای روزه دارن تدارک دیده شده است، گفت: در ماه مبارک رمضان میزبان 3 هزار نفر از شهروندان و گردشگران در بوستان آب و آتش، گنبد مینا و همچنین ورودی پل طبیعت در ویژه برنامه ای با عنوان باغ رمضان خواهیم بود.

حجازی با اشاره به برپایی نمایشگاه صنایع دستی استان ها و اقوام ایرانی در این مسیرهای گردشگری یادآور شد: این نمایشگاه حدفاصل بوستان نوروز و پل طبیعت جنب گنبد مینا برگزار می شود و در آن ۲۰۰ میز صنایع دستی و هنرهای بومی ایرانی در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت نوسازی اراضی عباس آباد تصریح کرد: تا پایان ماه رمضان تمام فعالیت های شبانه این منطقه گردشگری همانند روزهای دیگر سال برپا بوده و به شهروندان خدمات رسانی خواهند کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: منطقه گردشگری عباس آباد در ماه مبارک رمضان از ساعت ۱۷ تا ۳ بامداد پذیرای شهروندان تهرانی و گردشگران خواهد بود.

print