افتتاحیه سالن کنفرانس شرکت نوسازی عباس آباد و نشست فصلی مدیرعامل و همکاران

افتتاحیه سالن کنفرانس شرکت نوسازی عباس آباد و نشست فصلی مدیرعامل و همکاران

برگزاری آیین افتتاحیه سالن کنفرانس و نشست فصلی مدیرعامل با همکاران

آیین افتتاحیه سالن کنفرانس و نشست فصلی سید محمد حسین حجازی مدیر عامل با همکاران شرکت نوسازی عباس آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نوسازی عباس آباد سه شنبه ۲۵ اردیبهشت افتتاحیه  سالن کنفرانس شرکت توسط دو تن از همکاران که بیشترین سابقه حضور در شرکت را دارند صورت گرفت.

در شروع این نشست مالکی معاون مالی و اداری این شرکت با ارائه توضیحاتی به مزایای اجرای طرح طبقه بندی مشاغل و کارشناسی های صورت گرفته درخصوص این طرح و همچنین تلاش واحدهای اداری و منابع انسانی در راستای ارتقاءسطح رفاه و معیشت کارکنان همگام با اجرای این طرح اشاره کرد.

وی در ادامه با پاسخ به سوالات همکاران گفت: اجرای این طرح و قوانین آن کاملا شفاف بوده و به زودی با جزئیات در اختیار عموم همکاران قرار می گیرد. وی ابراز امیدواری کرد که درآینده نزدیک با اجرای این طرح شاهد برقراری عدالت در تمام سطوح خواهیم بود.

در ادامه سید محمد حسین حجازی مدیر عامل شرکت ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان هدف از ساخت سالن کنفرانس و غذاخوری را ایجاد یک فضای مناسب برای برقراری ارتباط صمیمانه میان همکاران عنوان کرد و از تمامی عوامل که در اجرای این طرح دستی داشتند قدردانی کرد.

وی با تاکید به توجه و احترامی که برای نیروی انسانی شرکت قائل است  از تلاش هایی که در زمینه اخذ وام کم بهره برای همکاران در حال انجام است اشاره و ارتقاءسطح رفاه همکاران را از مهمترین اولویت ها دانست.

حجازی راه اندازی داشبورد مدیریتی هر کدام از کارمندان شرکت را از طرح های مورد اهتمام معاونت مالی و اداری دانشست که با اجرای آن بخشی از بروکراسی اداری دست وپا گیر حذف و کارمندان در هر لحظه می توانند به اطلاعات اداری دسترسی داشته باشند.

مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد در پایان از برگزاری ویژه برنامه ماه مبارک رمضان با عنوان باغ رمضان در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد خبر داد و از همکاران دعوت کرد در این ایام به همراه خانواده خود در این برنامه حضور یابند و از این خوان گسترده نهایت استفاده را ببرند.
print