اراضی عباس‌آباد؛ پاتوق شبانه تهرانگردان

اراضی عباس‌آباد؛ پاتوق شبانه تهرانگردان

اراضی عباس‌آباد؛ پاتوق شبانه تهرانگردان / عباس‌آباد برای گردشگران خارجی هم جذابیت دارد

زهرا اشرفی، مدیر بخش گردشگری شرکت نوسازی عباس‌آباد با اشاره به این که یکی از برنامه‌های این بخش، موضوع برنامه‌های شبانه است گفت: شهر تهران شب‌ها بیدار است، به همین دلیل هم باید برنامه‌های فرهنگی مختلفی برای مردم شب‌بیدار داشته باشیم.

او در رابطه با برگزاری برنامه شبانه جشن‌ «عید شرقی» در اراضی عباس‌آباد عنوان کرد: ببینید شاخص‌های اصلی گردشگری شبانه امنیت، نور و دسترسی به شریان‌‌‌های ارتباطی مثل تاکسی و مترو است، اراضی عباس‌آباد همه‌ی این ویژگی‌ها را دارد و به همین دلیل می‌توان گفت این محل برای گردشگری شبانه مناسب است.

مدیر بخش گردشگری شرکت نوسازی عباس‌آباد ادامه داد: مجموعه ما با بیش از۶۰۰ هکتار مساحت وسعت بسیار بزرگی دارد و این یعنی مردم می‌توانند برای چند بار از اراضی عباس‌آباد بازدید کنند.

اشرفی در رابطه با یکی دیگر از ویژگی‌های مجموعه گردشگری عباس‌آباد گفت: برخی می‌خواهند شب‌ها  از ازدحام دوری کنند، منطقه عظیم عباس‌آباد این ویژگی را دارد تا مردم را برای مدتی از نگرانی‌های روحی‌شان دور کند. همکاران ما در پارک آب‌وآتش، پل طبیعت، انتها پل ابریشم و در محیط شرقی اراضی گردشگران را همراهی می‌کنند، همچنین یکی از اهداف اصولی ما  دعوت مردم به پیاده‌روی است.

اشرفی با اشاره به برنامه‌ی گردشگری که برای توریست‌های خارجی اراضی عباس‌آباد در ایام عید وجود دارد گفت: در ایام نوروزی تعداد گردشگران خارجی بسیار بیشتر از مواقع روزهای دیگر است برای مثال دیروز ۱۵ گردشگر روس از اراضی بازدید کردند، به همین دلیل دو نفر که آشنایی خوبی به زبان انگلیسی دارند در پارک حضور یافته‌اند تا به گردشگران خارجی کمک کنند.

print