مدیرعامل اراضی عباس آباد :گردشگری شبانه می تواند نشاط اجتماعی در شهر را موجب شود

مدیرعامل اراضی عباس آباد :گردشگری شبانه می تواند نشاط اجتماعی در شهر را موجب شود

مدیرعامل اراضی عباس آباد در نشست تخصصی گردشگری شهری؛

گردشگری شبانه می تواند نشاط اجتماعی در شهر را موجب شود

مدیر عامل منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد در نشست تخصصی گردشگری شهری با تاکید بر گردشگری شبانه اظهار داشت: گردشگری بین المللی در ادامه گردشگری ملی است و تا زمانی که رونق در حوزه ملی را شاهد نباشیم در بخش بین المللی نیز رشد جدی را شاهد نخواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد، سید محمد حسین حجازی مدیرعامل این شرکت ضمن اشاره به فضای اجتماعی شهر تهران گفت: گردشگری شبانه می تواند نشاط اجتماعی در شهر را موجب شود.

وی افزود: مهمترین رسالت و افق پیش روی مجموعه عباس آباد، رونق گردشگری با رویکرد ملی و بین المللی است و گرچه هر روز شاهد استقبال گردشگران داخلی و خارجی در فضاهایی مانند پل طبیعت، گنبد مینا، پارک آب و آتش و سایر مجموعه های اراضی عباس آباد هستیم اما هنوز با آمال و اهداف سازمانی ما فاصله دارد.

وی تاکید کرد: گردشگری شهری می تواند گردش مالی سیالی داشته باشد همچنان که برنامه ریزی مدون این حوزه منجر به توسعه پایدار در کشور خواهد شد.

حجازی با اشاره به ظرفیت های شهر تهران در حوزه گردشگری تصریح کرد: تهران می تواند تبدیل به مقصد گردشگری شود و می توان با مدیریت بهتر، پایتخت را به مقصدی در خور تبدیل و به درآمدهای پایدار نایل آمد.

وی با تاکید بر نقش منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد در توسعه گردشگری شهر تهران اظهار داشت: مجموعه های اراضی عباس آباد می باید به قطب گردشگری شهر تهران با رویکرد ملی و بین المللی تبدیل شود همچنان که در طرح مصوب عباس آباد تعریف شده است.

وی اظهار امیدواری کرد: ظرفیت های موجود عباس آباد یک سفرنامه یک روزه است و ما تلاش خواهیم کرد که عمق بخشی و کیفی سازی بیشتری برای گردشگران این مجموعه انجام دهیم.

print