بازدید معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران

بازدید معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران

 

بازدید معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران از منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد

معاون منابع انسانی شهردار تهران ضمن بازدید از منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد احکام کمیته شورای تحول شرکت نوسازی عباس آباد را ابلاغ کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری تهران، صبح روز سه شنبه 15 اسفند، ابراهیم شیخ معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران با سید محمدحسین حجازی مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد و جمعی از مدیران این شرکت دیدار و گفتگو کرد و در جریان روند امور اداری در زمینه منابع انسانی  قرار گرفت.

در این جلسه که با حضور اعضای شورای تحول برگزارشد ابراهیم شیخ ضمن ابلاغ احکام کمیته شورای تحول و ارتقا سرمایه های انسانی شرکت نوسازی عباس آباد طی حکمی، سید محمدحسین حجازی مدیرعامل این شرکت را به عنوان رئیس شورای تحول و ارتقا سرمایه های انسانی منصوب کرد.

در ادامه این دیدار مالکی معاون مالی اداری  و سارا میرزایی مدیر منابع انسانی شرکت و از اعضای شورای تحول به ارائه گزارش عملکرد این حوزه پرداخته و راهکارهایی از سوی معاون منابع انسانی شهرداری تهران دریافت کردند.

حجازی در این دیدار به تشریح و معرفی این حوزه گردشگری پرداخت و در نهایت طی احکامی جداگانه هر کدام از اعضای شورای تحول شرکت نوسازی عباس آباد را معرفی و منصوب کرد.

این دیدار با بازدید از منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد به پایان رسید.

print