بهره گیری از مدیران جوان، خلاق و با سابقه در شرکت

بهره گیری از مدیران جوان، خلاق و با سابقه در شرکت

بهره گیری از مدیران جوان، خلاق و با سابقه در شرکت


در حاشیه دومین نشست مدیرعامل با کارکنان، مراسم تکریم و معارفه برخی از مدیران این شرکت برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نوسازی عباس آباد، سید محمد حسین حجازی مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد سه تن از مدیران عالی شرکت را معارفه و خدمات عباس مطلوبی معاون اسبق اجرایی این شرکت را تکریم نمود.
 حجازی با اشاره به حساسیت و دقت ویژه ای که در انتخاب همکاران خود در سطوح عالی شرکت داشته است افزود: ما در سطح مدیران میانی و کارشناسی از ظرفیت ارتقایی در همکاران شرکت بهره خواهیم برد و در سطح معاونین نیز تلاش این است که از مدیران با تجربه، دارای سوابق کاری موفق و حتی المقدور جوان بهره ببریم.
در این مراسم حمید جوانی که پیش از این به عنوان معاون فنی و نگهداشت برج میلاد فعالیت داشته به عنوان معاون اجرایی شرکت و روح الله کاظم زاده از فعالین فرهنگی که دارای سابقه معاونت در مرکز ارتباطات شهرداری تهران و مدیریت فرهنگسراها در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران را داشته است به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و گردشگری شرکت معارفه شدند. همچنین سارا میرزایی، مدیرمنابع انسانی شرکت با حفظ سمت به عنوان مشاور امور بانوان مدیرعامل معرفی گردید.
حجازی چندی پیش نیز، حبیب الله موسوی خانقاه که در مناطق مختلف شهرداری تهران سوابقی همچون قائم مقامی شهردار و مدیریت حقوقی و املاک را بر عهده داشته به عنوان معاون حقوقی، املاک و امور قرارداد ها، امیر قاسم زاده را در سمت مشاور مدیرعامل و مدیر حوزه دفتر، محمد مهدی رضازاده از فعالین فرهنگی و رسانه ای راکه سابقه معاونت فرهنگسرای بهمن، مدیریت فرهنگی در سازمان تاکسیرانی و شرکت نوسازی عباس آباد را دارد در کسوت مدیر روابط عمومی و امور بین الملل و رحیم رحیمی از مسئول دفتر اسبق معاونت فرهنگی و گردشگری را به عنوان مسئول پیگیری های ویژه مدیر عامل انتخاب نمود.  

 

 

 

 

 

print