بازدید حجازی بعنوان شهردار شب

بازدید حجازی بعنوان شهردار شب

اراضی عباس آباد تنفسگاه امن شهروندان در شرایط بحران خواهد بود

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نوسازی عباس آباد، سید محمد حسین حجازی مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد ساعت 23 دیروز در مرکز مدیریت بحران شهر تهران حضور یافت و از نزدیک در جریان فعالیت های این مرکز قرار گرفت.


عباس آباد، منطقه ایمن شهری در شرایط بحران

سید محمدحسین حجازی شامگاه دیروز با همراهی محسن نادی معاون عملیات مقابله و پدافندغیرعامل سازمان مدیریت بحران شهر تهران، در مرکز مدیریت بحران حضور یافت و از نزدیک در جریان روند فعالیت های این مرکز و چگونگی عملکرد آن در شرایط بحران پایتخت قرار گرفت.
حجازی در جلسه مشترکی که در ادامه این بازدید برگزار شد ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در چارچوب دستورالعمل های پدافند غیرعامل، منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد را  از امن ترین فضای کالبدی شهر تهران خواند و گفت: این منطقه می تواند در کنار آنکه یک تفرجگاه بی نظیر برای شهروندان و قلبی تپنده جهت جاری شدن فرهنگ غنی ایرانی – اسلامی در شریان های  اجتماعی تهران باشد، یک تنفسگاه ایمن و منطقه ای امن برای ارائه خدمات به آنان در مواقع بحران نیز محسوب می شود.
معاون عملیات مقابله و پدافندغیرعامل سازمان مدیریت بحران شهر تهران، ضمن ابراز خرسندی از روند اجرای پدافند غیرعامل و ایمن سازی اراضی عباس آباد ، ظرفیت های این منطقه را در مواقع بحران جهت اسکان ، امداد رسانی و ارائه خدمات به شهروندان بی نظیردانست.

بازدید شبانه از اراضی عباس آباد

مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد در ادامه بازدید شبانه خود به همراه جمعی از مدیران این شرکت در محل منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد حضور پیدا کرد و ازبخشهای مختلف این منطقه از جمله رستوران ها ، پروژه های عمرانی و اتاق کنترل و نظارت بازدید به عمل آورد.
وی در این بازدید تاکید کرد با توجه به شرایط فعلی تهران و زلزله های اخیر تمامی نیروهای فنی و انتظامی در سطح اراضی می بایست در آمادگی کامل جهت مدیریت بحران های احتمالی باشند و در صورت وقوع حادثه به سرعت به شهروندان در سطح اراضی خدمات رسانی نمایند. حجازی که دیشب را به عنوان شهردار شب تهران سپری می کرد در ادامه از برخی مناطق شهر تهران و فعالیت برخی مراکز از جمله مرکز پسماند، پایانه بیهقی و محلات هرندی و شوش بازدید به عمل آورد.

 

 

 

 

 

 

 

print