تکریم و معارفه - آذر 96

تکریم و معارفه - آذر 96


اخلاق مداری، نظم، کارمحوری و پرهیز از اسراف

 مهم ترین انتظار حجازی از مدیران جدید؛


 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نوسازی عباس آباد: در حاشیه نشست مدیرعامل و کارکنان شرکت نوسازی عباس آباد، آیین تکریم و معارفه تنی چند از مدیران این شرکت برگزار شد.
 در این مراسم سید محمد حسین حجازی مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد ضمن تقدیر از خدمات مدیران گذشته گفت : تلاش ما این است از مشارکت ظرفیت منابع انسانی شرکت به ویژه بدنه کارشناسی به عنوان سرمایه ای ارزشمند در همه امور بهره ببریم فلذا در انتصاب مدیران هم این اولویت خواهد بود. حجازی در ادامه،  اخلاق مداری را مهم ترین انتظار خود از مدیران جدید و همه کارکنان خواند و از مدیران جدید خواست نظم در امور و کار محوری را در کنار پرهیز از اسراف و دقت در مصرف بیت المال مورد توجه قرار داده و با نگاهی خلاقانه زمینه مشارکت بدنه کارشناسی شرکت را فراهم آورند.
 در این آیین امیرقاسم زاده جایگزین ارسلان رمضانی به عنوان رئیس دفتر مدیرعامل شد و حبیب الله موسوی خانقاه که پیش از این و از سال 1370 در سمت هایی نظیر قائم مقام شهردار و مدیرحقوقی در شهرداری مناطق فعالیت داشته به عنوان نخستین معاون حقوقی، املاک و قراردادهای این شرکت منصوب شد.
 همچنین محمد مهدی رضازاده، مدیر فرهنگی شرکت جایگزین سعید جاسبی در مدیریت روابط عمومی و اموربین الملل شد، رضازاده علاوه بر سال ها فعالیت حرفه ای رسانه ای و  مدیریت روابط عمومی از سال 1387 در سمت هایی نظیر معاون آفرینش و اجرای فرهنگسرای بهمن و جانشین معاونت فرهنگی و اجتماعی تاکسیرانی تهران در شهرداری مشغول به خدمت بوده است.
و در نهایت طی حکمی رحیم رحیمی که پیش از این به عنوان رئیس دفتر معاونت اجتماعی و فرهنگی شرکت فعالیت داشته، به عنوان مسئول پیگیری های ویژه مدیرعامل منصوب شد. 

 

 

print