اولین نشست مدیر عامل جدید شرکت نوسازی عباس آباد

اولین نشست مدیر عامل جدید شرکت نوسازی عباس آباد

اولین نشست مدیر عامل جدید شرکت نوسازی عباس آباد با معاونین ، مدیران و کارکنان این شرکت برگزار شد

حجازی : اخلاق، کار و علم افزایی سرلوحه فعالیت های آتی خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی شرکت نوسازی عباس آباد: سید محمد حسین حجازی مدیر عامل جدید شرکت نوسازی عباس آباد در نخستین جلسه مشترک با معاونین، مدیران و پرسنل از برنامه ها و نقشه راه پیشرو در دوره جدید مدیریتی سخن گفت و اخلاق مداری را نخستین اولویت در جهت پیشبرد اهداف آتی شرکت خواند. وی با تأکید بر خواست شهردار تهران مبنی بر تبدیل منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد به قلب فرهنگی و جریان ساز شهر تهران گفت: برای اینکه کار فرهنگی ما اثر بگذارد می بایست اخلاق مداری سرلوحه رفتار و منش کارکنان شرکت باشد.
حجازی با اشاره به خدمات مدیران قبلی گفت: امروز بسترهای مناسبی برای اینکه اراضی عباس آباد تبدیل به یک قطب فرهنگی و گردشگری در تهران و جهان اسلام شود فراهم شده فلذا جهت بهره برداری از این ظرفیت بی نظیر و برآوردن خواست رهبری معظم انقلاب و رسیدن به افقی که شهردار محترم تهران برای ما ترسیم کرده اند می بایست فعالیت مستمر و موثر و کار و همت مضاعف را در خود تقویت نماییم.
مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد دانش و خرد را مهم ترین ابزار پیشرفت در فعالیت های فرهنگی خواند و همکاران خود را به لزوم علم افزایی و توجه به حوزه کسب دانش فراخواند و افزود امیدوارم در این دوره با همت همه همکاران و یاری خداوند متعال منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد به یک مجموعه پیشرو و اثرگذار بی بدیل در حیات شهروندان تهرانی باشد.
در ابتدای این مراسم فرامرز عظیمی مدیرعامل پیشین شرکت نوسازی عباس آباد ضمن تشکر از همراهی و همدلی کارکنان در دوره مدیریتی خود و انتصاب آقای سید محمد حسین حجازی را که دارای سابقه سه ساله در معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بودند را به فال نیک گرفت و ابراز امیدواری کرد که با توجه به تسلط ایشان به موضوعات اراضی عباس آباد و سوابق درخشان ایشان در حوزه مدیریت فرهنگی شاهد شکوفایی در منطقه باشیم.
در پایان با اهداء یک جلد قرآن نفیس از زحمات آقای عظیمی قدردانی شد.

 

 

 

 

 

print