«فریاد مرگ بر آمریکا، برای دفاع از ارزش‌های انسانی است.»

«فریاد مرگ بر آمریکا، برای دفاع از ارزش‌های انسانی است.»

باسمه تعالی

بیانیه 13 آبان 1398

مقام معظم رهبری:

«فریاد مرگ بر آمریکا، برای دفاع از ارزش‌های انسانی است.»

 

انقلاب اسلامی ایران ارزش‌های گسترده و ماندگاری را رقم زده است که در میان نسل‌های آتی و همچنین سایر ملت‌های آزاده جهان چنان شور و شعوری را آفریده که به آن ها قدرت خود باوری و عدالت خواهی می‌دهد تا مرعوب هیمنه پوشالی قدرت های استکباری نباشند و برای استقرار عدالت و آزادی در دنیا، مبارزه ای هدفمند، منطقی و عاقلانه را در پیش گیرند.

یوم الله سیزده آبان، روز دانش آموز، نماد استکبار ستیزی ملت ایران است که یاد آور اتفاقات بزرگ و تاریخ سازی است . در 13 آبان سال 1343 معمار بزرگ انقلاب را، به خاطر فریاد آزادی خواهی ومبارزه با استعمار واستکبار جهانی واستبداد شاهنشاهی تبعید نمودند، غافل از اینکه رهبر بزرگ انقلاب 15 سال پس از آن خروش ظلم ستیز، کاخ های پوشالی استبدادشان را با قدرت ایمان، وحدت و قیام فرزندان برومند خود فرو ریخت، سیزده آبان  در روز شمار انقلاب اسلامی نه یک روز که خود به تنهایی یک تاریخ و انقلاب دیگر است، روزی که با نثار خون های پاک شهدای دانش آموز و دانشجو در سال 1357جاودان شد. در این روز دانشجویان پیرو خط امام، با الهام از اندیشه های استکبارستیز و ضداستعماری امام همیشه زنده، آخرین لانه فساد و جاسوسی  شیطان بزرگ، آمریکای جنایتکار را در سال 1358 به تسخیر در آوردند. این حماسه چنان شکوهمند وکوبنده بود که امام راحلمان آن را انقلاب دوم نامیدند.

بدیهی است که ماهیت هر سه رخداد، مبارزه با استکبار جهانی و عوامل سرسپرده آن بوده و به همین دلیل این روز به عنوان « روز ملی مبارزه با استکبارجهانی » نامگذاری شده است.

امروز سردمداران رژیم استکباری آمریکا می ‏خواهند ملت ایران و ملت های مبارز آزادیخواه را در همه دنیا، از هیمنه پوشالی خود بترسانند. سیاستی که آمریکا به دستیاران خود دیکته می‏‌کند، این است که هر مقاومتی در راه تسلط مطلق استکبار، باید از بین برود، اما دشمنان نظام اسلامی و انقلاب بدانند که باید تا همیشه تاریخ از تسلیم شدن ملت ایران مأیوس شوند.

ما بسیجیان ضمن تجدید میثاق با آرمان ها و اندیشه های والای امام راحل (ره) و رهبر فرزانه انقلاب (مدظله العالی) با حضور پرشور خود در راهپیمایی یوم الله13آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، حمایت قاطع خود را از سیاست های نفی سلطه و ضداستکباری دولت مردان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مقابل برنامه های خصمانه، حرکت و ادعاهای شیطنت آمیز و توطئه های آمریکای جنایتکار و حامیانش اعلام می نماییم و در سالروز تاریخی یوم الله13آبان 98 تاکید می کنیم که با تمام توان از کیان انقلاب اسلامی دفاع خواهیم کرد.

print