تقدیر شهردار تهران از عضویت اراضی عباس‌آباد در سازمان جهانی گردشگری

تقدیر شهردار تهران از عضویت اراضی عباس‌آباد در سازمان جهانی گردشگری

سیدمحمدحسین حجازی، مدیرعامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد در هفته گردشگری از سوی شهردار و رئیس شورای شهر تهران در مراسم بزرگداشت روز جهانی گردشگری به دلیل عضویت اراضی عباس‌آباد در سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) تقدیر شد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل اراضی عباس‌آباد، چهار تن از اعضای فعال حوزه گردشگری که عضو نهادهای بین‌المللی در حوزه گردشگری شده‌اند توسط شهردار تهران تقدیر شدند.

بنابر این گزارش، پیروز حناچی، ضمن تبریک به اراضی عباس‌آباد به دلیل آنکه در بیست و سومین نشست مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) به عضویت وابسته این سازمان درآمد؛ این اراضی را قطب گردشگری پایتخت خواند.

عضویتی که باعث خواهد شد تا مجموعه اراضی عباس‌آباد به عنوان یکی از مهم‌ترین قطب‌های گردشگری شهر تهران در مقیاس بین‌الملل شناخته شود؛ پس از هفت ماه نهایی و در این اجلاس در روسیه اعلام شد.

گفتنی است اراضی عباس‌آباد با اتمام بخش اعظمی از پروژه‌های عمرانی به بهره‌برداری فرهنگی و گردشگری روی آورده و اجرای برنامه‌های شاخص فرهنگی، هنری و گردشگری در یک سال و نیم گذشته و استقبال بی‌نظیر شهروندان تهرانی و هم‌میهنان ایرانی این مجموعه را به عنوان مقصد نخست گردشگری تهران تبدیل کرده است.

print