دورهمی عکاسان کشور در پل طبیعت

دورهمی عکاسان کشور در پل طبیعت

دورهمی عکاسان کشور در پل طبیعت

دورهمی عکاسان  کشور در ششمین هفته "عصرانه هنر پل طبیعت" جمعه 18 مرداد روی پل طبیعت برگزار می شود.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شرکت نوسازی عباس آباد در ششمین هفته "عصرانه هنر پل طبیعت" شرکت نوسازی عباس آباد با همکاری انجمن عکاسی میراث فرهنگی برنامه عکاسی از مجموعه «پل طبیعت تهران» را با رویکرد ترویج هنر و تعامل با اساتید و هنرمندان عکاس و تولید آثار جدید ارزشمند از نگاه عکاسان جوان عصر جمعه ۱۸ مرداد از ساعت ۱۶ الی ۲۱ برگزار می‌کند.

این برنامه در محورهای  نماهایی از پل (شگفتی و تفاوت)، فضاهای شهری، معماری مجموعه پل طبیعت، حضور مردم و بازدید کنندگان، چشم انداز و فضاهای طبیعی پل طبیعت و پارک طالقانی و نگاه‌های خاص و خلاق به این مجموعه (عکاسی خلاقانه) برگزار می شود و عباس عربزاده، ساسان مویدی، مجید ناگهی و حسن غفاری استادان مشاور برنامه هستند.

از مجموع آثار تولید شده در این روز تعداد ۳۰ اثر از ۳۰ نفر برای آرشیو شرکت نوسازی عباس آباد با حفظ مالکیت معنوی عکاس به مبلغ هر اثر ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال خریداری می‌شود.

"عصرانه هنر پل طبیعت" به صورت هفتگی و در قالب جشنواره تابستانی "تابستان باغستان" منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد با رویکرد ترویج هنر اصیل ایرانی و تعامل با اساتید، پیشکسوتان و هنرمندان برجسته ایرانی عصر جمعه هر هفته روی پل طبیعت با موضوعاتی مانند: نمایش، خوشنویسی، کاریکاتور، خط نقاشی ، موسیقی،... میزبان هنرمندان و علاقه مندان است. در هفته های پیشین هنرمندان هنرهای نمایشی، موسیقی ، کاریکاتور ، تصویرسازی و صنایع دستی در پنج هفته متوالی به اجرای برنامه پرداختند.

در پایان این برنامه به کلیه راه یافتگان این برنامه از سوی انجمن عکاسی میراث فرهنگی و شرکت نوسازی عباس آباد گواهی حضور اهدا خواهد شد.

print