برگزاری ویژه برنامه های "ماه شناخت" در آسمان نمای گنبد مینا

برگزاری ویژه برنامه های

برگزاری ویژه برنامه های "ماه شناخت" در آسمان نمای گنبد مینا

ویژه برنامه رصد شبانه ماه و سیارات با عنوان "ماه شناخت" با توجه به فاز رصدی و قابلیت روئیت ماه یکشنبه و سه شنبه ها در آسمان نمای گنبد مینا برگزار می شود.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شرکت نوسازی عباس آباد در راستای افزایش فعالیت های تکمیلی آسمان نمای گنبد مینا و تقویت غنای محتوایی آن ، هر هفته آسمان نما گنبد مینا در روزهای یکشنبه و سه شنبه ویژه برنامه علمی ترویجی رصد شبانه ماه و سیارات به همراه کارگاه آموزشی کوتاه مدت برگزار می کند.در این ویژه برنامه هر هفته بعد از غروب آفتاب توسط تلسکوپ 16 اینچی داپسونی که بزرگترین تلسکوپ آماتوری و دیگر ادوات رصدی با حضور علاقه مندان و شهروندان در بوستان سفرهای آسمانی به رصد اجرام آسمانی می پردازند.

برگزاری دوره آموزشی وکاربردی در فصل تا بستان به صورت عملیاتی جهت شناخت کار با تلسکوپ، دوربین های دوچشمی و سایر ادوات رصدی، علاقمندسازی مخاطبین در رده های مختلف سنی و ترویج آگاهی و شناخت در حوزه علم نجوم و تقویت باشگاه مخاطبین آسمان نما و استفاده از ظرفیت های آتی آن از اهداف مرکز علم گنبد مینا در ایام تابستان است.

علاقه مندان جهت حضور می توانند به نشانی میدان آرژانتین ابتدای بلوار آفریقا ورودی بوستان نوروز، آسمان نمای گنبد مینا مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88194685 تماس بگیرند.

print