هنرمندان و مسئولان به تماشای «رسول» نشستند

هنرمندان و مسئولان به تماشای «رسول» نشستند

در هشتمين شب اجراي نمايش «رسول»؛

هنرمندان و مسئولان به تماشای «رسول» نشستند

هنرمندان، معاون هنري وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران به تماشای «رسول» نشستند.

به گزارش روابط عمومی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد، در  هشتمین اجرای نمایش بزرگ میدانی «رسول» به نويسندگي حميدرضا نعيمي و کارگردانی سعید اسماعیلی علاوه بر حضور سیدمحمد مجتبی حسینی معاون امور فرهنگی وزارت ارشاد و ولی الله شجاع پوریان معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران، شقایق فراهانی و سام نوری بازیگر سینما و  روزبه نعمت‌اللهی خواننده مخاطب این نمایش بودند.

اکثریت هنرمندان و‌ مسئولان در مواجهه اولیه با این اثر نمایشی رویکرد مثبتی نسبت به آن، بازی بازیگران و دکور آن داشتند و امکان سنجی اجرای این نمایش در فضای باز برای عموم و در نظر گرفتن تمام سختی های موجود را ستودند.

در اين نمايش ميداني كه 3 هزار متر مربع فضاي دكور دارد، شاهد بازسازی تبریز دهه 20، تهران قدیم و خیمه گاه امام حسین(ع) در مساحتی برابر با سه هزارمتر مربع هستیم.

بجز نعیمی، حبیب دهقان‌نسب و کاظم هژیرآزاد بازیگران اصلی این نمایش هستند. دیگر بازیگران این نمایش مسعود رحیم‌پور، پژمان کاشفی، علی پاکزاد، رضا جهانی، سعید مردی، هاشم آذرهوا، بهزاد ابراهیمی، بهار کریم‌زاده و.... هستند.

این نمایش را گروه نمایشی «فصل شیدایی» که پیش از این در تهران و ۱۲ استان دیگر روی صحنه رفت، اجرا می کنند و با بیش از ۱۷۰ هنرور به عنوان یکی از پرشمارترین نمایش‌ها در زمینه حضور بازیگران شناخته می شود.

میزبان این اثر نمایشی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد است.   نمایش «رسول» به‌عنوان بزرگترین نمایش میدانی کشور از ۶ تا ۱۸ آبان هر شب ساعت ۱۹ تا ۲۱ در بوستان نوروز مجموعه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد روی صحنه می رود.print