12 تا 19 مهر همزمان با چهارمین سالگرد افتتاح گنبد مینا؛ آسمان نمای گنبد مینا میزبان هفته جهانی فضا

12 تا 19 مهر همزمان با چهارمین سالگرد افتتاح گنبد مینا؛ آسمان نمای گنبد مینا میزبان هفته جهانی فضا

12 تا 19 مهر همزمان با چهارمین سالگرد افتتاح گنبد مینا؛
آسمان نمای گنبد مینا میزبان هفته جهانی فضا
همزمان با چهارمین سالگرد افتتاح آسمان نمای گنبد مینا در منطقه فرهنگی و کردشگری عباس آباد روز پنجشنبه 12 مهر مصادف با آغاز هفته جهانی فضا،ویژه برنامه هفته جهانی فضا برگزار می شود.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شرکت نوسازی عباس آباد کارگاه های آموزشی ،غرفه های مربوط به کودک و نوجوان ، شناخت شگفتی های فضا و آشنایی با علوم و فنون نجوم و فضا در زندگی روز مره ، همراه با برگزاری مسابقات علمی برای علاقمندان در کنار ساخت ماکت های فضایی توسط اساتید و هنرمندان مجسمه ساز ، از برنامه های گنبد مینا در هفته جهانی فضا است. این برنامه ها با مشارکت و همیاری "سازمان فضایی ایران" با شعار جهانی "فضا جهان را متحد می سازد" به شکل علمی تر و تخصصی تر برگزار خواهد شد. 
همچنین اکران های ویژه با حضور کارشناسان فضا و نجوم - از هر دو مجموعه ی آسمان نمای گنبد مینا و سازمان فضایی ایران - با تخفیفات فوق العاده برای حضور بیشتر علاقمندان در نظر گرفته شده است .
این جشنواره علمی -  ترویجی فرصتی دوباره برای علاقمندانی خواهد بود که بتوانند با پیوستن به باشگاه هواداران فضا و نجوم گنبد مینا از مزیت های فراوان این عضویت در برنامه های جاری و آتی آسمان نما بهره مند شوند .
print