بازدید مدیرعامل سازمان فن آوری اطلاعات شهرداری تهران از منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد و پروژه بوستان فن آوری های دیجیتال

بازدید مدیرعامل سازمان فن آوری اطلاعات شهرداری تهران از منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد و پروژه بوستان فن آوری های دیجیتال

در بازدید از پروژه بوستان فن آوری های دیجیتال مطرح شد؛

ظرفیت اراضی عباس آباد برای ایجاد کانون فعالیت استارت آپ ها/ مدیریت شهری نیازمند تکنولوژی و فن آوری های جدید است

اراضی عباس آباد این ظرفیت را دارا است که به کانون فعالیت استارت آپ ها، سمن ها و مجموعه های دانش بنیان در حوزه تکنولوژی های نوین تبدیل شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت نوسازی عباس اّباد، در بازدید مدیرعامل سازمان فن آوری اطلاعات شهرداری تهران از منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد و پروژه بوستان فن آوری های دیجیتال بر استفاده از استارت آپ ها برای هوشمند سازی ، تولید محتوا و بهبود سطح مأموریت های مدیریت شهری تأکید شد.

مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد با اشاره به کاربری منحصر به فرد پروژه بوستان فن آوری های دیجیتال یادآور شد: این بوستان در کنار سایر فضاهای منطقه فرهنگی و گردشگری عباس اّباد و به خصوص پهنه علمی آن ظرفیت ایجاد و تبدیل شدن به کانون استقرار و فعالیت سمن ها، شرکت ها و مجموعه های دانش بنیان را دارااست.

به گفته سیدمحمدحسین حجازی، استارت آپ ها می توانند در حوزه مدیریت شهری، گردشگری، فرهنگی و هنری بسیاری از نیازهای امروز جامعه را پاسخ گفته و ضمن بهبود فضای کسب و کار تولید ثروت کنند.

مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد تصریح کرد؛ بوستان فن آوری های دیجیتال یک پروژه منحصر به  فرد و آینده نگر است که در صورت رفع مشکلات اعتباری می تواند در حوزه هنر های دیجیتال، تولید محتوا، فن آوری اطلاعات و ارائه راه حل های نوین و حمایت از متخصصان این بخش در گستره ملی اثرگذار باشد.

محمد فرجود مدیرعامل سازمان فن آوری شهرداری تهران نیز در این دیدار با تأکید بر لزوم گسترش بهره برداری از تکنولوژی های نوین ، راه حل های فن آوری اطلاعات و  فعالیت استارت آپ ها خاطرنشان کرد: پروژه بوستان فن آوری دیجیتال یک فرصت برای این حوزه است که امیدوارم با همکاری مشترک و استفاده از همه ظرفیت ها، هدایت اعتبارات و توجه ویژه مدیریت شهری در یکپارچه سازی امور به نتیجه برسد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر بخش قابل توجهی از مأموریت ها و وظایف شهرداری تهران در بستر فن آوری اطلاعات در حال انجام است و امیدواریم با توجه بیشتر به مدل سازی ها، بروز رسانی ابزارها و تکنولوژی ها شاهد بهره مندی بیشتر شهر و مدیریت شهری از این بستر باشیم.
print