اهتزاز پرچم "یا حسین(ع)"

اهتزاز پرچم

شب اول محرم در بوستان طالقانی انجام می شود؛

اهتزاز پرچم 1000 متری "یا حسین(ع)" بر فراز بزرگترین پرچم کشور

بزرگترین برج پرچم ایران واقع در بوستان طالقانی با حضور جمعی از سران کشوری و لشگری،مسئولان مدیریت شهری،اعضای شورای شهر تهران،فعالان مذهبی و نمایندگان هیئات مناطق 22 گانه پایتخت دوشنبه 19 شهریور مصادف با شب اول محرم به نشانه عزای سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدا... الحسین(ع) سیاه پوش می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نوسازی عباس آباد،در این ویژه برنامه که با اجرای کرنا نوازی گیلان و سنج و دمام بوشهر به همراه حمل پرچم 1056 مترمربعی (44در 42 متری) پرچم سیاه یا حسین(ع) بر دستان نمایندگان هیئات مذهبی مناطق مختلف تهران آغاز و تا برج پرچم حمل و با مداحی پیرغلامان اهل بیت ادامه خواهد داشت.شعرخوانی صابر خراسانی از دیگر بخش های این برنامه است.

همچنین اهدای شال عزای حسینی به نمایندگان هیئات مناطق 22 گانه تهران به همراه سخنرانی واعظین برجسته پایان بخش ویژه برنامه "سلام بر محرم" خواهد بود.

"سلام بر محرم" عنوان برنامه ایست که به همت شرکت نوسازی عباس آباد در شب اول محرم و در بوستان طالقانی و گلزار شهدای این بوستان دوشنبه 19 شهریور ساعت 17:30 برگزار می شود.

برج پرچم بوستان طالقانی با ارتفاع 147 متر و 1056 متر مربع مساحت پرچم، بزرگترین و مرتفع ترین پرچم خاورمیانه و سومین برج دنیاست که در سال 1391 افتتاح شده و در ضلع جنوب شرقی پل طبیعت در بوستان طالقانی واقع شده است.

علاقه مندان برای حضور در این برنامه می توانند به نشانی بزرگراه حقانی ، خیابان سرو ،گلزار شهدای بوستان طالقانی مراجعه کنند.

print