تفاهم اراضی عباس آباد با شهرداری منطقه ۱۲

تفاهم اراضی عباس آباد با شهرداری منطقه ۱۲

تفاهم اراضی عباس آباد با شهرداری منطقه ۱۲

 

مدیر عامل شرکت نوسازی عباس آباد در دیدار با شهردار منطقه ۱۲ بر تفاهم بین دو مجموعه و اجرای برنامه های تخصصی در حوزه گردشگری تاکید کرد.

سید محمد حسین حجازی در دیدار با علی محمد سعادتی شهردار منطقه ۱۲ با اشاره به هویت هر دو مجموعه تصریح کرد: منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد و شهرداری منطقه ۱۲ به عنوان مناطق پر مخاطب در حوزه گردشگری به عنوان قطب فرهنگی و گردشگری می تواند تهران را با تعریفی جدید از پل ارتباطی بین شهرها به مقصد گردشگری داخلی و خارجی مبدل سازد.

وی افزود: بسترها و ظرفیت های موجود دو مجموعه می تواند در مقیاس ملی و بین المللی به گردشگری شهری رونق بخشد.

حجازی با ابراز خرسندی از اقدامات صورت گرفته در شهر تهران در حوزه گردشگری گفت: اتفاقات خوبی در شهر در حال ظهور و بروز است اما هنوز با ایده آل های گردشگری فاصله بسیار داریم و مجموعه مدیریت شهری می تواند با هم افزایی نه تنها مشکلات مالی راحل کند که با برنامه ریزی دقیق می شود به درامدهای پایدار از طریق گردشگری دست پیدا کرد.

علی محمد سعادتی شهردار منطقه ۱۲ هم ضمن ابراز خرسندی از این دیدار بر نقاط مشترک بین دو مجموعه اشاره کرد و هم افزایی مسئولان و همدلی را تنها عامل موفقیت در حل مسایل مربوط به شهر دانست.

وی ابراز امیدواری کرد شهرداری منطقه ۱۲ و مجموعه عباس آباد به عنوان دو قطب گردشگری شهری بتوانند در ایجاد بستر مناسب و نشاط شهری گام های موثری بردارند.

print