قدردانی سید محمد حسین حجازی مدیر عامل شرکت نوسازی عباس آباد از حضور پرشور و منظم شهروندان در کنسرت

قدردانی سید محمد حسین حجازی مدیر عامل شرکت نوسازی عباس آباد از حضور پرشور و منظم شهروندان در کنسرت

استقبال 15هزار نفری از کنسرت مردمی بوستان آب و آتش

قدردانی حجازی از حضور پرشور و منظم شهروندان در کنسرت

 

مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد از استقبال بیش از 15 هزار نفری مردم از دوشب اجرای کنسرت مردمی ارکسترسازهای ملی ایران به خوانندگی محمدمعتمدی در بوستان آب و آتش خبرداد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نوسازی عباس آباد سید محمد حسین حجازی با بیان این مطلب خاطرنشان کرد:همزمان با عید سعید غدیر، اجرای ارکستر سازهای ملی ایران با صدای خاطره انگیز محمد معتمدی با استقبال و همراهی بی نظیر مردم همراه شد و دوشب به یادماندنی را در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد رقم زد.

مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد شور و نشاط مردم را در این دوشب وصف ناپذیر توصیف و تأکید کرد: تقویت روحیه عمومی و نشاط جمعی به عنوان اولویت جامعه امروز، یک سرمایه گذاری اجتماعی هدفمند و کارگشا است که بسیاری از معضلات و مشکلات روزمره فرهنگی و اجتماعی را مدیریت و هدایت می کند.

به گفته حجازی برگزاری دوشب کنسرت مردمی در بوستان آب آتش علیرغم حضور خیره کننده شهروندان با کمترین مشکل امنیتی، حادثه و آسیب روبرو بوده ایم که نشان دهنده بلوغ فرهنگی و اجتماعی مردم، درک بالای شرایط و تعامل دوسویه شهروندان با برگزارکنندگان برنامه های هنری مورد نیاز و مطالبه آنها است.

وی تصریح کرد میزان همکاری و همراهی مردم به گونه ای بوده که تا ساعتی پس از پایان برنامه به صورت خودجوش صندلی ها و امکانات تدارک دیده توسط خود شهروندان جمع آوری شده است.

مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد یادآور شد: تجربه برگزاری این دوشب با شکوه در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد ثابت کرد با همکاری بین سازمانی همه نهاد ها و دستگاه های مسئول می توان نگرانی ها و دغدغه های سنتی و معمول را کنار گذاشت و شور و نشاط را به جامعه تزریق کرد.
print