سید محمد حسین حجازی از خبرگزاری ایرنا بازدید کرد

سید محمد حسین حجازی از خبرگزاری ایرنا بازدید کرد

همزمان با روز خبرنگار؛


سید محمد حسین حجازی از خبرگزاری ایرنا بازدید کرد


مدیر عامل شرکت نوسازی عباس آباد همزمان با روز خبرنگار ضمن بازدید از خبرگزاری ایرنا از تلاش مجموعه اتاق خبر و تحریریه خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران تجلیل کرد.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شرکت نوسازی عباس آباد سید محمد حسین حجازی در دیدار با سید ضیا هاشمی مدیر عامل خبرگزاری ایرنا، تلاش های همکاران خبرگزاری را در پوشش اخبار و اطلاعات ملی و بین المللی قابل تقدیر برشمرد و اظهار داشت: خبرگزاری جمهوری اسلامی از سرآمدان رسانه در کشور بوده و مرجعی قابل استناد برای سایر رسانه هاست.
وی افزود: خبرنگاران وجدان بیدار جامعه و تصویرگر زمان خویش هستند و نه تنها اگاهی می آفرینند که روشنگری می کنند و آگاهی بخشی را در بستر جامعه هموار می سازند.
وی ضمن تقدیر از مدیر عامل و سایر خبرنگاران این رسانه ملی برای آنان سربلندی و موفقیت در امر اطلاع رسانی را آرزو کرد.
در ادامه سید ضیا هاشمی مدیر عامل خبرگزاری ایرنا هم ضمن تشکر از حضور مدیر عامل شرکت نوسازی عباس آباد همکاری و هم افزایی دو مجموعه را ضامن رشد و توسعه ملی و بین المللی فعالیت های فرهنگی و گردشگری عباس آباد دانست.
وی افزود: ایرنا به عنوان خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی ایران با ۳۰ نمایندگی خبری در خارج از کشور آمادگی خود برای تقویت حوزه های فرهنگی تهران و منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد که ظرفیت خوب و مطلوبی هم در سطح داخلی و بین الملل دارد را اعلام و توسعه فرهنگی کشور را بستر ساز سایر توسعه ها برشمرد.

print