پل طبیعت

پل طبیعت آنقدر جاذبه دارد که آدم ساعت‌ها روی آن وقت صرف کند و نتواند از آن‌همه هیجان و زیبایی منحصر به فرد، دل بکند. با گذر زمان، آدم است دیگر، یا گرسنه می‌شود یا تشنه. خوشبختانه در پل طبیعت، مجموعه‌ای از بهترین رستوران‌ها و کافه‌ها ساخته شده‌اند که طیف گسترده‌ای از انواع خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های سرد و گرم را در اختیار گردشگران قرار می‌دهند.


رستوران های پل طبیعت

کافه میان

کافه میان درست در میانی ترین نقطۀ پل طبیعت قرار دارد. منظرۀ این کافه که مسیر بزرگراه مدرّس، پارک‌های طالقانی و آب و آتش و همچنین شمال تهران و توچال را در بر می‌گیرد، یکی از منحصر به فرد ترین مناظر را در میان کافه‌های تهران پدید آورده است. کحیط دنج و مبلمان راحت و پرسنل حرفه‌ای، کافه میان را جزو کافه‌های پر طرفدار در بین کافه گردان تهران قرار داده است.

منوی غذایی

رستوران طبیعتVIP

اوّلین چیزی که با ورود به این رستوران توجّه شما را به خود جلب می‌کند، طول آن است. این رستوران مانند راهرویی طولانی در بخش عمده‌ای از طبقۀ اوّل پل طبیعت را به خود اختصاص داده است. نکتۀ قابل توجّه در مورد این رستوران، آشپزخانۀ کاملاً به گونه‌ای که شما می‌توانید تمام مراحل طبخ غذا را به راحتی از همان جایی که نشسته اید، مشاهده کنید. 

منوی غذایی